تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 120 متر شهرک حافظ نوساز خام

واحد 120 متر شهرک حافظ نوساز خام

1 هفته پیش در اردبیل

متراژ
120
ساخت
1404
قیمت کل
‏12,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏103,333,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
️مشاور املاک مبارکی
️مدیریت : مهندس مبارکی
️میدان یحیوی ، ساختمان کیمیا

_______________

⭕واحد فوق بصورت خام تحویل واحد 3 ماهه
⭕مشاعات و متریال درجه یک

⭕ادرس ملک : شهرک حافظ ، میدان خبرنگار

✔️متراژ : 120
✔️تعداد خواب : 2
✔️سال ساخت : 1405
✔️طبقه : 1 از 5
✔️مستر شمالی
✔️تک واحده
✔️سانسور
✔️پارکینگ
✔️انباری

________________________

✅مشاور ملکی : خانم عبادی
✅بقیمت و بهترین فایل های منطقه را از ما بخواهید