تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 123 متری*شمالی رو به نما*نوساز

واحد 123 متری*شمالی رو به نما*نوساز

2 هفته پیش در باغستان

متراژ
123
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏13,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,162,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
با سلام
املاک سهند
عضو رسمی اتحادیه املاک استان البرز
با 10 سال سابقه درخشان در منطقه

انباری اختصاصی
2 لاین آسانسور ایتالیایی
2 لاین راه پله مجزا
دارای لابی وسرایدرای

مشخصات واحد:
شمالی رو به نما غرق در نور
سالن خوش نقشه بدون پرتی
سالن مربع خوش چیدمان
سالن پرده خور
3 خواب استاندارد
کف سرامیک 80×80

7 درصد تعهد سند
در صورت نیاز به مبلغ 1/500/000/000 رهن داده می شود

برای بازدید و توضیحات بیشتر تماس بگیرید.