تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 124متر غرق در نور آفتاب

واحد 124متر غرق در نور آفتاب

2 هفته پیش در شهرک بیدار چشمه

متراژ
124
ساخت
1403
قیمت کل
‏10,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,048,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
... واحد 124متری✨

...بسیار شیک و تمیز و خوش نقشه ✨

...از 2 طرف نور ✨
...سازنده برند و معتبر ✨
....قابلیت رهن تا 1،300✨
....10 درصد سند ✨

..........................املاک پارادایس...................