ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
واحد 125 متری / طبقه 2 / شهرک بهشتی
واحد 125 متری / طبقه 2 / شهرک بهشتی
14 ساعت پیش در همدان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
125
ساخت
1397
قیمت کل
10,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
83,200,000 تومان
طبقه
2
0
★★ با یاد و نام خدا ★★
★ مشاور و کارشناس امور ملکی شما : بخشی
★●★●★●★●★●★●★●★
شهرک بهشتی خیابان رفاه
★ 125 متر
★ تک واحدی
★ طبقه دوم
★ سال ساخت 1397
■■■■■■■■■■
★ لطفا جهت اطلاع از جزئیات و هماهنگی جهت بازدید ، تماس در خدمت شما هستم ★
مشارکت در ساخت تخصص ماست
0
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت