تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 125متری و خوش نقشه با موقعیت مکانی عالی

واحد 125متری و خوش نقشه با موقعیت مکانی عالی

1 هفته پیش در پاکدشت مامازند

متراژ
125
ساخت
1398
قیمت کل
‏6,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏48,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
~ به نام آن که خانه را مامن عشق و آرامش آفرید ~

| دپارتمان امیر روزبهانی؛ انتخاب آگاهانه برای خریداران حرفه ای و خوش سلیقه |

دپارتمان امیر روزبهانی، با پشتوانه ی بیش از دو دهه تجربه تخصصی در حوزه املاک، مفتخر است یکی از واحدهای شاخص خود را با شرایطی ممتاز و کارشناسی شده به شما عزیزان معرفی کند.

یک واحد نوساز و خوش نقشه به متراژ 125 متر ، در طبقه ششم ، با طراحی مدرن و امکانات کامل، آماده واگذاری است.

مشخصات ملک:

- سال ساخت: 1398
- تعداد اتاق خواب: 2
- دارای آسانسور، پارکینگ و انباری اختصاصی,2واحدی
- دارای کابینت MDF، پکیج، کولر آبی، هود و گاز صفحه ای
- وضعیت نورگیری عالی و چشم انداز باز
- ساختمان کم واحد و آرام

شرایط فروش:
- قیمت کل: متری 48میلیون تومان*
- سند وکالتی | مدارک آماده انتقال

✨ انتخابی ایده آل برای آنان که در جستجوی آرامش، کیفیت ساخت بالا و موقعیت ممتاز شهری هستند.

| برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید، با ما تماس بگیرید.

اگر فایلی برای فروش یا اجاره دارید، " با کمال میل پذیرفته می شود و در اولویت بررسی کارشناسان ما قرار خواهد گرفت. "