تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 133 متری سه خواب معلم فاز یک

واحد 133 متری سه خواب معلم فاز یک

6 ساعت پیش در معلم

متراژ
133
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
‏12,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,992,000 تومان
طبقه
3

املاک آتیه