تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 135 متری 3 خواب

واحد 135 متری 3 خواب

1 هفته پیش در سعدی جنوبی

متراژ
135
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏8,770,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,962,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سعدی جنوبی ،135 متر؛
طبقه سوم ؛تک واحدی ؛کلا 3 طبقه .3 خواب.انباری و پارکینگ