تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 136 متری / کوی فرهنگ / 3 خواب / فول

واحد 136 متری / کوی فرهنگ / 3 خواب / فول

2 روز پیش در کوی فرهنگ

متراژ
136
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏12,240,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,000,000 تومان

✅️مشخصات واحد✅️
⚜️واحد 135 متری
⚜️5 طبقه
⚜️3 واحد
✨️تخفیف جزئی دارد
✨️تحویل 1405/6/30

✅️✅️کارشناس فروش✅️✅️
✅️✅️یوسف حمزه پور✅️✅️