تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 142 متری / 3 خواب/ تک واحدی/ صفر / استقامت یک

واحد 142 متری / 3 خواب/ تک واحدی/ صفر / استقامت یک

1 روز پیش در رودباری

متراژ
142
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏12,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,436,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
با سلام و احترام...

4 طبقه
4 واحد
طبقه سوم
دارای 3 خواب با کمد دیواری
آسانسور
2 پارکینگ اختصاصی قید در سند
2 بالکن /انباری
پکیج / گاز صفحه ای/ هود لمسی
✓ مالک = فروشنده واقعی

☎️پاسخگویی : [10 الی 14] - [17 الی 21]
---------------------------------------------------------------------------------------------------

آدرس دفتر :خیابان رودباری ، بلوار جوادزاده ، املاک ابوذر

کارشناس و مشاور در امور ملکی : مهندس اسدی

⚜️دارای پروانه تخصصی [درجه یک] املاک و مستغلات⚜️

✍️مالکین محترم جهت ثبت قراردادها و فایل های خرید ، فروش ، رهن ، اجاره ، مشارکت ملک خود حضوری و یا بصورت تلفنی با ما در ارتباط باشید.