تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 148 متری / سلطانی /

واحد 148 متری / سلطانی /

8 ساعت پیش در ارومیه

متراژ
148
ساخت
1402
قیمت کل
‏14,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,621,000 تومان
طبقه
3
واحد فوق العاده در سلطانی
148 متر بصورت 2خوابه تک مستر _
سال ساخت1402 _ 2 واحدی
نصبیات و چوبیات تکمیل مدرن
پارکینگ بدون مزاحم
سند شش دانگ آماده انتقال

آدرس املاک:میدان درستکار به سمت بیمارستان امام رضا / املاک نژادی