تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 150 متری سه خوابه سند تک برگ کوهک

واحد 150 متری سه خوابه سند تک برگ کوهک

4 روز پیش در کوهک

متراژ
152
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
‏25,840,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,000,000 تومان
طبقه
11
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
16
درود بر شما

✅واحد 152 متری سه خوابه

✅سند تک برگ آماده انتقال

✅طبقه بالا

✅فول بازسازی شده

✅ویو بدون مشرف

✅یک خواب مستر

✅2 تا بالکن

✅3 تا سرویس

✅پارکینگ و انباری

✅واحد آماده تخلیه

⭕بازدید=خرید

☎️جهت اطلاعات بیشتر و بازدید میتونید تماس بگیرید

⭐شکوری هستم

«»خواهشا خواهشا املاک تماس نگیرد«»