تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 155 متری دوخوابه/کوچه فرد چمران

واحد 155 متری دوخوابه/کوچه فرد چمران

3 روز پیش در ابیوردی

متراژ
155
ساخت
1405
قیمت کل
‏28,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏184,516,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
هوالرزاق
با درود فراوان
⚜️دوخوابه 155 متری واقع در چمران
⚜️4 طبقه 10 واحدی
☑️مشاور:بهروزی
☑️املاک رسا بلوار چمران بعد از کوچه 22