تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 156 متری در برج لوکس نارنج 8/چیتگر

واحد 156 متری در برج لوکس نارنج 8/چیتگر

2 روز پیش در سرو آزاد

متراژ
156
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏23,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
طبقه
10
تعداد کل طبقات
+30
واحد 156 متری برج لومس نارنج 8 در چیتگر

3 خوابه
پارکینگ و انباری
فول مشاعات

تحویل دوماهه

قیمت قطعی بدون یک ریال هزینه

کارشناس تعاونی
مهندس باقری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس دپارتمان طهران ۲۲