تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 160 متری تک واحدی لوکیشن

واحد 160 متری تک واحدی لوکیشن

1 روز پیش در فدک

متراژ
160
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,125,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
بنام ایزد منان وحضرت علی بن موسی الرضا ع ⚜️⚜️⚜️کارگزاری مسکن پارسا⚜️⚜️⚜️ با عرض سلام وادب واحترام @ اطلاعات آپارتمان کداگهی 533 تخفیف ویژه پای قرار داد

✅️موقعیت مکانی عالی معبر 12 متری
✅️آپارتمان 160
✅️طبقات 2 گل ساختمان
✅️بسیار شیک وخوش نقشه
✅️خیابان 12 متری و 8 متر حاشیه ساختمان
✅️مهندسی ساز وسازه بسیار قوی وفول
✅️سازه دیوار برشی و سقفها کامپوزیت
✅️نورگیرازدوسمت عالی
✅️تک واحدی وکمد دیواری ودرب ضد سرقت ودوربین مداربسته
✅️سه خواب
✅️پارکینگ تا سقف سنگ و طرح ،همراه با نورپردازی وجانمایی شده
✅️قابلیت رهن تا 800 میلیون
✅️اجرا سقف لاینر نوری
✅️گرمایشی دستگاه پکیج و تاسیسات رادیات
✅️سرمایشی کولر گازی
✅️تراس بزرگ کاربردی
✅️آسانسور تمام استیل ، ،انباری بزرگ وپمپ اب
✅️نماسنگ عباس آباد با نورپردازی
✅️حمام مستر
✅️عکسها مربوط به طبقه دوم همین ساختمان
قیمت قابل مذاکره وفروشنده واقعی وتخفیف فقط پای قرار داد @ مبلغ 640 م رهن مستاجر تا برج 3سال آینده که از مبلغ کل کسر می گردد