تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 160 متری سه خواب سند دار کمالشهر

واحد 160 متری سه خواب سند دار کمالشهر

1 ساعت پیش در کمال‌شهر

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏9,280,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
✴️املاک ونیز✴️
درود بر شما،یک دستگاه آپارتمان خوش نقشه در یکی از بهترین لوکیشن های کمالشهر با مشخصات ذیل به فروش می رسد؛
✔️واحد 160 متری
✔️لوکیشن واحد عالی
✔️نورگیری فوق العاده
✔️شیک و فول امکانات
✔️پارکینگ و انباری اختصاصی و آسانسور
✔️کولر گازی،پکیج و کابینت عالی
رهن و اجاره و خرید و فروش و تهاتر ملک های خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن،انجام وظیفه کنیم
✔️برای بازدید لطفا تماس بگیرید
✔️ادرس دفتر،کمالشهر،باغ زمانی،نبش ارکیده 6،املتک ونیز،مرادی