تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 165متری نوساز و کلید نخورده خام

واحد 165متری نوساز و کلید نخورده خام

2 هفته پیش در رباط کریم

متراژ
165
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,227,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,800,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅✅✅✅✅دپارتمان املاک عسگری✅✅✅✅✅
..................................***********.........................................
✅فروش یک واحد نوساز کلیدنخورده و خام
✅...........با مشخصات............✅
✅165متر بسیار شیک و خوش نقشه✅
✅تعداد اتاق :::: 3 خواب:::::2 خواب نور گیر عالی✅
✅امکانات:::: آسانسور...انباری...✅
✅سیستم سرمایشی ..گرمایشی و تهویه هوا✅
✅سیستم گرمایشی :::پکیج✅
✅نمای ساختمان و راه پله تمام سنگ با مشاعات قوی✅
✅ساخته شده با بهترین متریال روز✅
✅نورگیر ساختمان عالی هم پذیرایی هم اتاق خواب ها✅
✅با دسترسی عالی به تمامی مراکز خرید✅
..................................***************..................................
✅✅✅با ما خریدی امن و مطمئن را تجربه کنید✅✅✅
✅کارشناسان فروش ما از لحظه خرید تا دفترخانه همراه شما هستن
کارشناس و مشاور تخصصی منطقه
مهندس مسعود خانی