واحد 170 آیت اله حیدری / گروه املاک کاوه میرزابیگی
5 روز پیش در ایلام
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
170
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
13,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
77,941,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
با سلام؛
⚫️" گروه مشاورین املاک کاوه میرزابیگی" ⚫️
✴️ فروش واحد 170 متری در محدوده آیت اله حیدری بهترین نقشه و ویو
✅ متراژ 170 متر
✅️ سند تک برگ
✅ واحد فول
✅️ سال ساخت 1404
✅ طبقه پنجم
✅️ ساختمان 2 کله
✅ 6 طبقه 2 واحدی
✅️ 3 خواب و مستر
✅️ آشپزخانه کثیف
✅️ سقف کناف و ابزار شده
✅️ آسانسور 8 نفره بهترین کیفیت
✅️ پارکینگ اختصاصی
✅ نورگیری عالی
✅ 2 تراس دلباز
✅ سازنده معتبر و خوش سابقه
✅ بهترین متریال و مصالح در ساخت
✅️ بهترین کاشی و سرامیک و شیر آلات
✅ نقشه مهندسی و چیدمان بی نظیر
✴️ جهت بازدید، مشاوره و اطلاعات تکمیلی لطفا تماس بگیرید:
مشاور شما در حوزه املاک:
" کاوه میرزابیگی "
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.