تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 174 متری بهترین لوکیشن فاز1

واحد 174 متری بهترین لوکیشن فاز1

1 روز پیش در مهرشهر - فاز ۱

متراژ
174
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
‏32,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏186,781,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⬅️فروش آپارتمان 174متری

⬅️واقع در بلوارشهرداری

⬅️اطلاعات این واحد به شرح ذیل است:

⬅️طبقه اول 3 خواب
⬅️خوش نقشه
⬅️گرمایش از کف
⬅️کف لمینت
⬅️کابینت mdf
⬅️کاملا نورگیر
⬅️4 تراس

———————————————
☎️جهت کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی ، مشاوره و اطلاع رسانی با ما تماس بگیرید.

———— مشاور شما‍————

خانم دادرس