تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 175 متری لوکس در نخست وزیری

واحد 175 متری لوکس در نخست وزیری

11 ماه پیش در بابلسر

متراژ
175
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
7٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬000٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
واحد مسکونی د بابلسر واقع در بابلسر _ نخست وزیری
لوکیشن بی نظیر

175 متری سه خواب ( مستر )
طبقه چهارم
لابی مبله
اسانسور _ پارکینگ اختصاصی و انباری
سند شش دانگ

____________________________

جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

خان زاده

املاک مهرگان _ نبش شریعتی 10