تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 185 متری / سه خواب / غرق نور

واحد 185 متری / سه خواب / غرق نور

1 روز پیش در فاز 1 مهستان

متراژ
185
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,756,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
کلید نخورده
واحد خام است که میتوانید به سلیقه ی خود کابینت و کاغذ دیواری یا رنگ کنید
طبقه ی اول
منبع ذخیره آب و پمپ آب فشار قویی (جهت قطعی آب در تابستان )

لوکیشن : شهرجدید مهستان فاز یک میدان شهرداری
فقط تهاتر با آپارتمان در منطقه مهرویلای کرج یا فروش بصورت نقدی ، با زمین و ماشین معاوضه نمیگردد.

در صورت پاسخگو نبودن به تماس پیام دهید