تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 185 متری فول/ گروه املاک کاوه میرزا بیگی

واحد 185 متری فول/ گروه املاک کاوه میرزا بیگی

3 روز پیش در ایلام

متراژ
185
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,378,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام؛

⚫️" گروه مشاورین املاک کاوه میرزابیگی" ⚫️

✴️ فروش واحد 185 متری لوکس با 90 متر حیاط مجزا بهترین نقشه و متریال روز

✅ متراژ 275 متر
✅ واحد فول امکانات
✅️ سال ساخت 1401
✅سند تک برگ
✅ طبقه همکف
✅ 90 متر حیاط و آلاچیق
✅️ کابینت ها و کمد دیواری
✅ 6 طبقه دو واحدی
✅️ 3 خواب و مستر
✅️ سقف کناف و ابزار شده
✅ ارتفاع سقف 4 متر
✅️ آسانسور 6 نفره بهترین کیفیت
✅️ پارکینگ اختصاصی
✅ نورگیری عالی
✅ 2 تراس دلباز و چیدمانی با ویو چشم نواز
✅️ راهرو تا سقف کاشی
✅ سازنده معتبر و خوش سابقه
✅ بهترین متریال و مصالح در ساخت
✅ انشعابات مجزا
✅ نقشه مهندسی و چیدمان بی نظیر
✅ سیستم گرمایش و سرمایش کاملا متناسب با متراژ

✴️ جهت بازدید، مشاوره و اطلاعات تکمیلی لطفا تماس بگیرید:

مشاور شما در حوزه املاک:

" پیمان یزدانی "