واحد 208 متری ویو ابدی3خواب نورگیر نوساز شهرک بعثت
9 ساعت پیش در مشکیندشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
208
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
16,640,000,000 تومان
قیمت هر متر
80,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
✨️ گروه مشاورین املاک عماد با دو شعبه فعال✨️
✴️فروش به روز ترین آپارتمان های شهرک بعثت و مهندس زراعی و شهرک اتیه✴️
مشخصات ملک:
✅️متراژ: 208 متر مربع در شهرک بعثت
✅️ سال ساخت: 1405
✅️غرق در آفتاب
✅️جنوبی جنوبی
✅️تعداد اتاق ها: 3 خواب نورگیر
✔️ رهن واحد به قیمت روز
⚜️دسترسی ایده ال به شریان های اصلی و مراکز خرید نزدیک به پارک و فضای سبز⚜️
❌فرصتی عالی برای یک سرمایه گذاری بی نظیر ❌
⚜️این آخرین بازدید شما خواهد بود⚜️
⬅️ با مجرب ترین کارشناسان و مشاوران
⬅️ کامل ترین و به روزترین فایلینگ منطقه
⬅️ دارای تیم حقوقی برای فروشندگان و خریداران
⬅️ تجربه رضایت بخش خرید یا فروش ملک
✅برای مشاوره رایگان و اطلاع از منطقه و فایل های مشابه با بنده تماس بگیرید
کارشناس امور ملکی شما:
✨️ راد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.