تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 3 خواب تک واحدی در گلسار

واحد 3 خواب تک واحدی در گلسار

2 هفته پیش در گلسار

متراژ
131
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏103,053,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
واحد 131 متری در طبقه 2
4 طبقه _ 4 واحد
پارکینگ داخل سند مزاحم جانمایی اختصاصی
واحد سند تک برگ ششدانگ
سند زمین اوقافی
بلوار گیلان