واحد 40 متری ، شیک و خوش نقشه ، فول بازسازی مشیریه
6 ساعت پیش در مشیریه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
40
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
82,500,000 تومان
طبقه
4
به نام خدا
⚜️واحد 40 متری
⚜️طبقه اول
⚜️4 تا تک واحدی
⚜️انباری سندی خارج از واحد
⚜️360 میلیون وام جانبازی داره با ماهی 2500
که هم میشه تسویه شه هم انتقال داده بشه
⚜️300 میلیون رهن مستاجر تا آخر آبان 1405
که در صورت تمایل به قیمت روز اضافه و تمدید میشه یا
تخلیه خواهد شد طبق خواسته ی مالک جدید
و مبلغ 300 میلیون از مبلغ کل کسر میشه
⚜️عرض کوچه 8 متری و جای پارک ماشین جلوی درب
دسترسی کامل به مترو و بی آرتی
⚜️قیمت : 3600
که ما با رهن مستاجر کثر کردیم و 3300
پرداختی شما بابت صاحب ملک شدن
⚜️موقعیت : مشیریه ، خوزستان شرقی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.