تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 50 متری مهرآرا فروش فوری

واحد 50 متری مهرآرا فروش فوری

8 ساعت پیش در زنجان

متراژ
50
ساخت
1393
اتاق
1
قیمت کل
‏2,810,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,200,000 تومان
طبقه
1
یه خونه خوش نقشه و نقلی و دلباز
طبقه اول 50 متری
دارای انباری ، پارکینگ ، آسانسور ، ترانس و پکیچ

تخفیف پای معامله داده می شود.
لطفا مشتری واقعی تماس بگیرد.