تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 52 متری طبقه 3

واحد 52 متری طبقه 3

12 ساعت پیش در حیدرآباد

متراژ
52
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏1,630,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,346,000 تومان
طبقه
3
52 متر / یک خوابه / طبقه سوم / کف سرامیک/ کابینت معمولی / مشاعات تمیز / جای پارک مناسب / بدون پرتی / لوکیشن خوب / دسترس عالی به بازار / چند قدمی خیابان اصلی /

قابلیت رهن تا 200 میلیون