تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 520متری چهار خواب قصردشت خیابان مهر

واحد 520متری چهار خواب قصردشت خیابان مهر

1 هفته پیش در قصرالدشت

متراژ
520
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏2,860,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,500,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
هُوَ الرَّزَّاقُ.
!! مخصوص خاص پسندان !!
! واحد 520قطعا مورد پسنده. خریدار محترم !
✔️قوی ترین فایل منطقه
✔️متراژ 520متری
✔️مشاور شما محمد چوگانی