تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 58متری /مناسب سرمایه گذار/صفاری

واحد 58متری /مناسب سرمایه گذار/صفاری

6 روز پیش در کوثر

متراژ
58
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,620,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
بسم الله الرحمن الرحیم

فوری فروش
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
✅⚜️واحد 58 متری بسیار خوش نقشه
،»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
⚜️دسترسی به مترو بی آرتی و تمامی مراکز خدماتی و رفاهی⚜️
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
⚜️قابلیت دریافت وام مسکن با مدت زمانی 15 روزه بدون ضامن و دوندگی توسط املاک⚜️
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
با نقدینگی جزیی صاحب خانه شوید!