ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
واحد 60 متری همکف و طبقات بالا موجود اماده تحویل
واحد 60 متری همکف و طبقات بالا موجود اماده تحویل
2 هفته پیش در شهرک فاطمیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
100,000,000 تومان
قیمت هر متر
1,666,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام وقت بخیر
واحد 60 متری تک خواب همکف
واحد 60 متری دوخواب بر 20 متری
واحد 55 متری تک خواب تحویل یک ماه
واحد 75 متری اماده تحویل
واحد 70 متری تک واحدی تحویل 3 ماه
تمامی واحد ها اماده تحویل و در حال تحویل میباشند
________________________________________
✔️✔️کارشناسان مسکن شش دانگ✔️✔️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت