تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 60متری در کیسون

واحد 60متری در کیسون

1 ساعت پیش در فاز 6

متراژ
58
ساخت
1402
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,230,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,448,000 تومان
طبقه
همکف
واحد در فاز 6 پروژه کیسون
زون 2
طبقه همکف
فول امکانات
عکس ها مربوط به خود
واحد نوساز
پارکینگ محوطه
سازه بتونی با متریال عالی
بدون مشرف و بدون پرتی

سند پنج برگه و قابل استعلام از شرکت عمران و

بهترین پروژه برند در پرند برای سرمایه گذاری و سکونت

خرید و فروش ملک در کمترین زمان ممکن
تک خوابه / فول / 58متری

بلوک و موقعیت عالی
نزدیک به مراکز رویال مال ـ مدرسه و درمانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید