تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 61متری/فرهنگیان/طبقه اول/جنوبی

واحد 61متری/فرهنگیان/طبقه اول/جنوبی

1 هفته پیش در زیباشهر

متراژ
61
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,290,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,540,000 تومان
طبقه
1

تخفیف پای معامله

املاک حافظ(( منبع اب اواسط خیابان بانک ملت))
فایل های دیگری هم داریم