تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 63متری در نزدیکی بلوار، راه جدا،

واحد 63متری در نزدیکی بلوار، راه جدا،

4 روز پیش در گلستان

متراژ
63
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,285,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
مشاورین املاک ملک تو

فروش واحد نقلی مناسب شمایی که دنباله لوکیشن خوب میگردی

63متر 2خواب
3تا پله
با درب نفرو و حیاط خلوت
تمیز و تخلیه
کابینت و کمد ام دی اف
گرمایش بخاری

حریری مشاور شما
آدرس دفتر خ آزادگان