تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 67 متری دو خوابه افرا

واحد 67 متری دو خوابه افرا

1 روز پیش در ماهدشت

متراژ
67
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏2,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,552,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
گروه مشاورین املاک شاه نشین
⭕متخصص فروش واحدهای سنددار و وامدار در ماهدشت و محمدشهر⭕
...اراده از شما تضمین دریافت وام از ما...
✳️انجام تمامی امور وام برعهده ی کارگزار میباشد✳️
شرایط خرید=نقدینگی+وام+رهن
⭐⭐ موقعیت این واحد درون ماهدشت می باشد

❎کارشناس فروش : کرمی❎

‼️ مشخصات واحد‼️
✅67متر
✅سند تک برگ
✅ 2خواب
⬇️⬇️⬇️
⬅️نقدینگی :2400
⬅️رهن:250
⬅️قیمت کل:2650
برای دریافت مشاوره خرید یا فروش و اطلاع از فایل های موجود تماس بگیرین