تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 67 متری گلستان طبقه دوم پارکینگ سندی

واحد 67 متری گلستان طبقه دوم پارکینگ سندی

1 هفته پیش در گلستان

متراژ
67
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,313,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 67 متری در منطقه گلستان یک فرصت استثنایی را از دست ندهید! ⚜️

✅ مشخصات ملک:
⚜️ متراژ 67 متر
⚜️ واقع در 3 طبقه 9 واحدی
⚜️ طبقه دوم
⚜️ دارای پکیج گرمایشی
⚜️ انباری اختصاصی
⚜️ پارکینگ با قید در سند (سندی)
❌ بدون آسانسور

قیمت: 5/850

جهت هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات تکمیلی لطفا با مشاور الماس خانم ذوقی تماس حاصل فرمایید. ☎️