تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 70 متری دو خواب / سند دار / خوش نقشه / تخلیه

واحد 70 متری دو خواب / سند دار / خوش نقشه / تخلیه

1 هفته پیش در گلشهر

متراژ
69
ساخت
1389
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,550,000 تومان
طبقه
4

✨ آپارتمان کم واحد ✨

| رو به نما |
━━━━━━━━━━━━━━
♨️ مشخصات ملک

♨️ متراژ: 69 متر دقیق
♨️ تعداد خواب: 2 خواب
♨️ سن بنا: 1389
♨️ طبقه: چهارم
♨️ نورگیر: شمالی جنوبی
━━━━━━━━━━━━━━
⚠️ ویژگی های واحد ⚠️

✨ دسترسی به مترو ، خیابان اصلی و مراکز خرید
✨ خیابان عریض و پهن
✨ خوش نقشه
✨ پلان مهندسی
✨ سند دار
✨ خوش نقشه
✨ بدون پرتی
✨ 2 تا انباری اختصاصی
✨ آسانسور 6 نفره

━━━━━━━━━━━━━━
⚛️ موقعیت فایل محفوظ و نزد دفتر موجود است ⚛️

♨️ توجه توجه ♨️
شماره درج شده در آگهی رو ذخیره کنید و استوری املاک رو چک کنید

━━━━━━━━━━━━━━
Office Address❕
اختر شرقی، جنب پارچه محمل، پلاک 1

Advisor: Karimi⚜️
Arsen Real Estate⚜️