تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 70 متری دوخواب - قیمت استثنایی

واحد 70 متری دوخواب - قیمت استثنایی

22 ساعت پیش در افسریه جنوبی

متراژ
70
ساخت
1393
قیمت کل
‏8,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏117,142,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
سلام!
⚜️مشخصات ملک
✅متراژ 70 متر مربع
✅دوخواب عالی
✅طبقه 5
❇️قیمت عالی
❇️قابل رهن تا 800 میلیون
❇️همسایگان بسیار محترم
⚜️مالک فروشنده واقعی
⚜️سند آماده
✅️✅️✅️املاک فراز✅️✅️✅️ مشارکت در ساخت،خرید و فروش کلنگی،خرید و فروش و رهن و اجاره انواع مغازه ❌️ضمنا فایل های مشابه موجود است❌️
〽️مشاور و امین شما: حسین سعادتی