تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 74متری خیابان امیرکبیر

واحد 74متری خیابان امیرکبیر

1 روز پیش در ملایر

متراژ
74
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,513,000 تومان
طبقه
1
واحد 74متری خیابان امیر کبیر اوایل کوچه احمدی پور. ساختمان سه طبقه هر طبقه 2واحد. واحد طبقه اول قرار دارد. پارکینگ بدون مزاحم. انباری داخل پارکینگ. دوخواب. ساخت 92.واحد دست مستاجر است. 200میلیون پیش. ماهی 7میلیون کرایه.