تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 80 متری بلوار ارم امام خمینی

واحد 80 متری بلوار ارم امام خمینی

3 روز پیش در حسین‌آباد

متراژ
81
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,490,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏104,814,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
باسلام
اگر دنبال یک اپارتمان با هزینه کم برای ارامش خانوادهتان هستین پیشنهاد ما به شما
واحد 81 متری

✅️ ملک دو کله
کوچه 20 متری
کوچه دنج و ارام پر درخت
✅️ دسترسی عالی به مترو و مراکز خرید