ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
واحد 80 متری/شهر جدید مهستان
واحد 80 متری/شهر جدید مهستان
1 هفته پیش در شهرگ پامچال
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1398
قیمت کل
2,230,000,000 تومان
قیمت هر متر
27,875,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا
املاک حاجیلو دارای 20 سال سابقه درخشان
___________
دارای سند 5 برگ سه جانبه قابل استعلام
مشخصات ملک = متراژ 80 متر مفید دارای پارکینگ و انباری سندی دارای آسانسور جنوبی نورگیر بدون اشراف
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مشاور شما خانوم رهنما
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت