تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 80 متری نوساز طبقه اول کتالم

واحد 80 متری نوساز طبقه اول کتالم

2 روز پیش در کتالم و سادات شهر

متراژ
80
ساخت
1403
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏76,875,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
« به یادش و به یاری اش »

♦️ بهترین فایل های فروش و اجاره را از ما بخواهید ♦️

کد فایل : 6630

✅ 80 متری 2 سال ساخت با دسترسی فوق العاده عالی به مرکز بازار و استفاده از تمام خدمات شهری بانک،داروخانه،بیمارستان،سوپر مارکت و هر موردی که احتیاج هست در فاصله سه دقیقه پیاده روی از این واحد قرار دارد.

✅ سند این واحد در دست اقدام هست ولی مالک به شرط دادن سند میفروشد .

✅ نما سنگ ، ساختمان 6 طبقه با 21 واحد کف سرامیک،2 خواب شامل یک کمد دیواری با نورگیر خوب،حال پذیرایی قابل چیدمان

✅ آشپزخانه با کابینت MDF،هود،گاز رومیزی،سرویس فرنگی،با گرمایش شوفاژ می باشد .

✅ پارکینگ ندارد اما آسانسور دارد .

✅ در حال حاضر مستاجر سکونت دارد .

®️✳️ مشاور شما : عماد دانش ✳️®️

⏪️ پیمانکاری و ساخت ویلا و آپارتمان
⏪️ خرید و فروش زمین،ویلا و آپارتمان
⏪️ پیش فروش واحد در شهرستان رامسر
⏪️ رهن و اجاره مسکونی و تجاری
⏪️ قبول وکالت تمامی پرونده های حقوقی املاک

#خرید و فروش #رهن واجاره #پیش فروش#پیمانکاری #اخذ جواز #اخذ سند