تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 80 متری . همت گلشن

واحد 80 متری . همت گلشن

2 هفته پیش در شهرک فاطمیه

متراژ
80
ساخت
1404
قیمت کل
‏4,090,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,125,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
✳️ با سلام و احترام ✳️

⚫️ متراژ : 80 متر
⚪️ تعداد خواب : 2 خواب
⚫️ پارکینگ
⚪️ انباری اختصاصی
⚫️ شارع 10 متری
⚪️ تعداد کل طبقات : 4
واحد جلو ⚫️
سازه بتن ⚪️
⚫️ تحویل برج :1405٫5٫30
⚪️ 60 درصد مبلغ اول مابقی طی اقساط
⚫️ 550 میلیون قابلیت رهن
⚪️با پارکینگ : 4.350.000.000
⚫️بدون پارکینگ : 4.100.000.000
⚫️ همین حالا تماس بگیرید و بازدید کنید .