تائید

واحد 80 متری

3 هفته پیش در کوی شهروند

متراژ
80
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,090,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,125,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا
✅✅✅گروه مشاورین املاک آسمان ✅✅✅

✔️ واحد 80 متری به شدت خوش نقشه و مهندسی

✔️ واحد تخلیه می باشد

✔️ قابلیت رهن تا 300 میلیون

✔️ نزدیک به امکانات و بلوار اصلی

✔️ همسایگان عالی و با نظم

✔️ فروشنده صد در صدی️

✔️ قیمت عالی برای خرید کاسب کار ها

____________________________________________________

ملک های مشابه با قیمت های متفاوت در
املاک آسمان✌

با بهترین مشاوره ها برای بهترین خرید ممکن در منطقه ما

تمامی مشاوره ها به صورت رایگان و تلفنی و حضوری می باشد به صورت تمام وقت در خدمتتون هستیم