تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 82متر/همکف/ راه جدا/همت گلشن/تحویل2 ماه

واحد 82متر/همکف/ راه جدا/همت گلشن/تحویل2 ماه

1 هفته پیش در شهرک فاطمیه

متراژ
82
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,878,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
◼️سلام درود به دوستان عزیز

◼️فرصت استثنایی برای خرید واحد
-------------------------------------------------------------
⭕واحد 82 متر مفید

⭕همکف راه جدا

⭕لوکیشن عالی

⭕دو خواب بزرگ

⭕یک خواب مستر

⭕سالن غرق نور

⭕تحویل 2 ماه

⭕درب ضد سرقت

⭕آیفون تصویری

⭕لاین نوری رنگی

⭕دسترسی به امکانات
--------------------------------------------------------------
⭕در صورت کمبود نقدینگی واحد به مبلغ
⭕600 میلیون به عهده املاک رهن می رود
⭕معاوضه با خودرو/ طلا / دلار

⚜️قیمت کل فقط: 4/500/000/000⚜️

◼️فایل های مشابه:

◾66 متر با پارکینگ 3/500/000/000
◾75 متر با پارکینگ 3/800/000/000
◾80 متر با پارکینگ 4/000/000/000
◾90 متر با پارکینگ 5/000/000/000
◾100 متر با پارکینگ 5/500/000/000
◾120 متر با پارکینگ 6/000/000/000
☎️پاسخگویی 24 ساعته