تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 84 متری / شریعتی / فول بازسازی

واحد 84 متری / شریعتی / فول بازسازی

1 روز پیش در اراک

متراژ
84
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,619,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
شریعتی
84 متر 2 خواب
فول بازسازی شده
طبقه 2 از 3
2 واحدی
دسترسی به مرکز شهر عالی
سند تک برگ
ساخت 85
قیمت 8200
______________________
جهت بازدید از 100 ها فایل در صفحه مجموعه ما خیلی راحت
(اراک ویلا) را جستجو کنید و یا از قسمت پایین همین آگهی اقدام نمایید.سپس مارا در{ برنامه بله} دنبال نمایید تا از لیست موجودی جدید فایل ها مطلع شوید.
آدرس{ برنامه بله } مجموعه: Arak.vila
-
مشاور شما [ سمیعی ]
-
آدرس:اراک،انتهای خیابان ملک،بلوار قدوسی به سمت میدان فرمانداری،رو به روی بیمه معلم.مجموعه بزرگ اراک ویلا
با مدیریت جناب فراهانی