ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
واحد 84 متری /طبقه دوم/ مرکز شهر
واحد 84 متری /طبقه دوم/ مرکز شهر
3 هفته پیش در صومعه سرا
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
84
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3,840,000,000 تومان
قیمت هر متر
45,714,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
با عرض ادب و احترام
فروش واحد آپارتمان
طبقه دوم ، 84 متری
پارکینگ، انباری
کف تماما سرامیک، کاغذ دیواری
دوخوابه، کمد دیواری
برای کسب اطلاعات بیشتر به صورت تلفنی و حضوری درخدمت شما هستم
مشاور شما در این فایل : عقیل علیزاده
فایل ها دیگر ( ویلا، آپارتمان ، مغازه ، زمین و...)
با قیمت ها متفاوت و مناسب موجود می باشد.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت