ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
واحد 84 متری / پارکینگ / انباری / آسانسور
واحد 84 متری / پارکینگ / انباری / آسانسور
1 هفته پیش در شهرک گلخانه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
84
ساخت
1394
قیمت کل
2,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
32,142,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
〽️ املاک خدری | KHEDRI REAL STATE 〽️
⚜️ 84 متری | 2 خواب | طبقه چهارم ⚜️
---
✅️ دسترسی به مراکز آموزشی ، فروشگاه ها و مسیر های اصلی منطقه
---
⚪️ مشاور امور ملکی : امیر فلاح
☎️ برای بازدید تماس بگیرید
〽️ آدرس املاک : فاز7__بلوار معراج__املاک خدری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت