تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 85 متری ، نوساز

واحد 85 متری ، نوساز

1 هفته پیش در جماران

متراژ
85
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,099,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏36,458,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
سلام واحترام ، واحد مسکونی نوساز ، 85 متری ، 2خواب یکی مستر وکمد دیواری و دیگری جای تخت دونفره ، نسق معتبر باکد رهگیری از سامانه املاک و اسکان ، امتیازات آب برق گاز تلفن فاضلاب شهری آسفالت ، تحویل 1405/3/31 ، پکیج ، کولر گازی ، آشپزخانه جزیره کابینت گاز رومیزی هود سینک ظرفشویی ، کف سرامیک ، حیاط خلوت جذاب ، عوارض ساختمان پرداخت شده که برای سند گرفتن کمک شایانی به ما میکند، پارکینگ اختصاصی و بزرگ ، ملک عقب نشینی شده ، حمام وسرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ومجزا ، کرسی بلند ، شخصی و مهندسی ساز ، کل واحدکف ایزوگام شده ، نما سنگ رومی ،کناف کاری و نورپردازی مدرن ، کوچه 7 متری که این ملک عقب نشینی کرده،ادرس ملک رشت بلوار شهید بهشتی خیابان شهید قربانی زاده (جماران) کوچه 37