تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 86 متری مسکن مهر نظراباد دیماس ارمه ط همکف

واحد 86 متری مسکن مهر نظراباد دیماس ارمه ط همکف

2 روز پیش در مسکن مهر

متراژ
86
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏18,023,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
2
بنام خالق زیبایی ها ،خداوند یکتا

✔️دوخواب
✔️هر طبقه 5واحدی
✔️طبقه همکف
✔️کابینت کولر ابگرمکن
✔️تمیز مرتب نور مخفی شده و تی وی وال
✔️در اختیار مستاجر تا برج بعدی
قابلیت رهن تا مبلغ 170 م در صورت کسری بودجه

فقط و فقط نرخ مصوب شده اتحادیه
❗️جهت اطلاع از دیگر واحدها برای رهن،اجاره و یا خرید،فروش، باغ، ویلا و سوله در انتهای صفحه،همه آگهی ها در قسمت آگهی ها مشاهده و یا با ما تماس بگیرید
‼️دارای پروانه از اتحادیه مشاورین املاک
با مدیریت رسمی فوق تخصصی سرکار خانم عرب با بیش از 15سال سابقه
املاک خانم عرب داخل محوطه بازارچه در خدمت شما سروران عزیز هستیم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک خانم عرب سایت تخصصی فروش مسکن مهر