تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 87 متری ماهان بتن فاز 7

واحد 87 متری ماهان بتن فاز 7

22 ساعت پیش در فاز 7 مهستان

متراژ
87
ساخت
1396
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,520,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏28,965,000 تومان
طبقه
4
متراژ بالا 87 متری
پکیج - کابینت - اسانسور(اتاق کوچیک) - پارکینگ - کمد دیواری - آیفون تصویری - شیرآلات حموم و ...

انباری ندارد ، طبقه چهارمه ، مستجر تا برج 1 سال 406 داره (120 میلیون پیش + ماهی 3 میلیون اجاره) ، وام تسویه

مالک هستم و قصد فروش دارم
خریداری و منصفانه معامله میکنی بسم الله

مهاجری هستم در خدمتون