تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 87متری /شخصی ساز/فاز 2سهند/کد 424

واحد 87متری /شخصی ساز/فاز 2سهند/کد 424

18 ساعت پیش در سهند

متراژ
87
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,785,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,494,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
باسلام

آرامش واقعی از خانه شروع می شود...

فروش واحد 87 متری
طبقه اول
جنوبی
  در ساختمانی با تراکم بسیار کم (فقط 2 واحد در هر طبقه)  که حریم خصوصی شما را کاملاً تضمین می کند. این واحد به دلیل شخصی ساز بودن، از استحکام و کیفیت بسیار بالاتری نسبت به ساختمان های انبوه برخوردار است.

مزایای اصلی:
- همسایه های کم تعداد و بااصالت
- کیفیت مصالح و اجرای عالی
- دسترسی آسان به تمام امکانات رفاهی منطقه

-واحد دارای نصبیات فوق لوکس
دوخواب تکمیل

-دارای آسانسور و پارکینگ

♻️سند آزاد

قابلیت برداشت وام مسکن {تا یک میلیارد و دویست }

-میشود این واحد را به مبلغ 400میلیون به رهن کامل واگذار کرد

‼️‼️در هر صورت واگذاری رهن یا برداشت وام مسکن از کل مبلغ کسر میگردد

برای هماهنگی بازدید:

تماس بگیرید

املاک سما همراه شما

                از صفر تا صد باشما هستیم️

مشاور شما اسکوئی